WYKŁADZINA DYWANOWA-GRA EDUKACYJNA KÓŁKO I KRZYŻYK

053

Nowy produkt

WYKŁADZINA DYWANOWA-GRA EDUKACYJNA KÓŁKO I KŻYŻYK.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

690,00 zł brutto

Więcej informacji

"Kółko i krzyżyk", to popularna gra strategiczna dla 2 graczy. Nasza gra to nic innego, jak kółko i krzyżyk w trójwymiarze co czyni tą grę bardziej atrakcyjną. Z kartki papieru przenieśliśmy grę na wykładzinę dywanową. Dodatkowo może służyć jako gra drużynowa dla maksymalnie 12 osób (w 2 drużynach 6-osobowych).

Pole gry wyznaczone jest przez 4 przecinające się linie, które tworzą  oddzielnych pól. Na każdym z pól gracze naprzemiennie układają kolorowe krążki piankowe o średnicy 20 cm. Każdy z graczy dysponuje 5 piankowymi pionkami. Gracz rozpoczynający grę jako pierwszy do końca rundy układa na wykładzinie 2x2 m łącznie 5 pionków, natomiast drugi gracz układa 4 pionki. Gra może zostać zakończona wygraną lub remisem. Jeśli w jednej linii (w pionie, poziomie lub na skos) zostaną ułożone 3 krążki tego samego koloru, wówczas mamy wygraną. Jeśli podczas gry nie zostanie utworzona linia z 3 pionków tego samego koloru, wówczas mamy remis. Rozgrywka może odbywać się pomiędzy 2 uczestnikami lub z udziałem większej ilości osób-maksymalnie 12. Rundy rozpoczynane są przez uczestników lub drużyny naprzemiennie.

Do oznaczania wygranych rund służy tabelka w rogu wykładziny oraz małe drewniane krążki      w kolorze niebieskim i żółtym do zaznaczania punktacji.

Gra polecana jest dla dzieci w różnym wieku. Może służyć zarówno przedszkolakom, jak            i uczniom szkoły podstawowej, np jako urozmaicenie zajęć na świetlicy.

Gra uczy logicznego myślenia, planowania oraz rozwija wyobraźnię przestrzenną.

Życzymy miłej zabawy.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

WYKŁADZINA DYWANOWA-GRA EDUKACYJNA KÓŁKO I KRZYŻYK

WYKŁADZINA DYWANOWA-GRA EDUKACYJNA KÓŁKO I KRZYŻYK

WYKŁADZINA DYWANOWA-GRA EDUKACYJNA KÓŁKO I KŻYŻYK.