Regulamin sklepu internetowego wpd.pl

Sklep internetowy, działający pod adresem

www.wpd.pl

, prowadzony jest przez firmę WYTWARZANIE POMOCY DYDAKTYCZNYCH
PIOTR & ADRIAN ZIENKIEWICZ z siedzibą w miejscowości: 58-200 Dzierżoniów
ul. Ząbkowicka 69  woj. Dolnośląskie. na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej o nr 007643/2001 dokonanego przez Burmistrza miasta Dzierżoniów.

Dane Sprzedawcy:

WYTWARZANIE POMOCY DYDAKTYCZNYCH
PIOTR & ADRIAN ZIENKIEWICZ

58-200 Dzierżoniów
ul. Ząbkowicka 69


NIP: 882-00-12-590
REGON: 890033183
EDG: 007643/2001 Burmistrz miasta Dzierżoniowa

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Oferta przedstawiona przez sklep wpd.pl na stronach internetowych nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

Zamówienia przyjmowane są bezpośrednio przez stronę wpd.pl , za pośrednictwem serwisów aukcyjnych Allegro telefonicznie, fax lub e-mailem.

Zamówienia poprzez stronę wpd.pl mogą składać klienci, którzy założyli indywidualne konto w sklepie e-dydaktyczne.pl i zalogowali się na swoim indywidualnym koncie klienckim oraz klienci nie posiadający konta klienta w sklepie wpd.pl.

Obsługa zamówienia płatnych przy odbiorze rozpoczyna się po potwierdzeniu zamówienia przez kupującego, po przez kliknięcie w specjalny link, który zostaje wysłany na adres e-mail Klienta w chwili złożenia zamówienia lub po telefonicznym potwierdzeniu przez Klienta faktu złożenia zamówienia. Zamówienie, które nie zostaną potwierdzone w ciągu 3 dni od dnia ich złożenia nie będą realizowane.

Realizacja zamówienia płatnego z góry rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym sklepu lub po otrzymaniu potwierdzenia opłącenia transakcji od operatoroa przyjmującego szybkie płatności internetowe. Zamówienia płatne z góry, które nie zostaną opłacone w ciągu 10 dni od dnia ich złożenia są automatycznie odrzucane (nie będą realizowane).

INORMUJEMY :

 

Złożenie zamówienia indywidualnego na formularzu zamówień wiąże się z akceptacją regulaminu i jednocześnie zleceniem wykonania zamówienia. Są to indywidualne zamówienia szyte na miarę i nie podlegają zwrotowi lub rezygnacji po wystawieniu FA VAT Pro-Forma. Towar ten jednak podlega ewentualnej reklamacji.

Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu przekazania zamówienia do wysyłki (status transakcji - GOTOWE).

Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie +48 74 831 35 04 lub e-mailem pod adresem

kontakt@wpd.pl

Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

Do wartości zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

Przesyłki dostarcza Poczta Polska, firmy kurierskie: UPS

Obowiązujący cennik kosztów przesyłki znajduję się na stronie:

DOSTAWA

Zwrot bez podania przyczyny.

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient, ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) z towaru kupionego w naszym sklepie.

Zwrot jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był używany. Odzież powinna być czysta i posiadać oryginalnie przymocowane metki.
Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim dowodem zakupu (faktura lub paragon) oraz wypełnionym formularzem zwrotu.

Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni (od dnia otrzymania przesyłki ze zwracanym towarem), przelewem bankowym na wskazane przez klienta konto bankowe. Koszt odesłania towaru przez klienta nie podlegają zwrotowi.

Ważne!
Możliwość odstąpienia od umowy kupna (zwrot bez podania przyczyny) dotyczy wyłącznie produktów zakupionych przez konsumentów (zam. detaliczne). Klienci, którzy posiadają status "HURTOWNIK" dokonują zakupów w cenach hurtowych jako przedsiębiorcy. W przypadku zakupów dokonanych przez przedsiębiorców przepisy dotyczące zwrotu towaru bez podania przyczyny nie mają zastosowania.

Reklamacje.
Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres sklepu 58-200 Dzierżoniów
ul. Ząbkowicka 69. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji.
Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu oraz formularz reklamacyjny. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od ich wpłynięcia.
Towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pozbawiany wad, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasu magazynowego), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. Więcej informacji na stronie: Reklamacje.

Rejestracja / Indywidualne konto Klienckie / Zam. jednorazowe.

Założenie indywidualnego Konta Klienckiego w sklepie Topstore.pl lub złożenie zamówienia jednorazowego oznacza akceptację  Polityka prywatności sklepu wpd.pl oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z tą w/w polityka. Sklep wpd.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą klienci naszego sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, podane podczas rejestracji i do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

 
W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dni 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

 Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.