CYMBERGAJ - HOKET GRA STOLIKOWA O WYMIARACH 75cm x 41cm wykonana z drewna bukowego, w zestawie znajduje sie również komlet krążków:8szt. w kolorze niebieskim oraz 8szt. w kolorze czerwonym.Gra zalecana jako zabawa dydaktyczna do przedszkoli, szkół podstawowych oraz swietlicy.

Ilość graczy – min. 2 osoby
Ilość żetonów – 16 szt (8 szt. niebieskich, 8 szt. czerwonych)

Zasady gry:

1.Każdy z graczy ustawia własne żetony przy bocznej ściance boiska z lewej lub prawej strony.

1. Na sygnał „START”, zadaniem każdego z nich jest w jak najkrótszym czasie „przestrzelenie” własnych żetonów na połowę przeciwnika przez otwór znajdujący się w centralnej części boiska.

2. Wygrywa ten, który zrobi to jako pierwszy

Podczas trwania gry nie można dotykać, przesuwać, usuwać z boiska, żetonów przeciwnika nawet wówczas gdy, któryś z nich blokuje otwór przez który należy przestrzelić żeton! Dozwolone jest natomiast, strzelanie własnym żetonem w żeton rywala w celu odblokowania drogi na jego połowę.

Żeton, który należy do nas a znalazł się ponownie na naszej połowie boiska (w wyniku ruchu rywala) nadal bierze udział w grze.

Zestaw do gry:

• Plansza wykonana z drewna bukowego o wym. 80x45 cm,

• 8 szt. - żetonów czerwonych,

• 8 szt. - żetonów niebieskich,

• instrukcja

!!!

W zabawie może brać udział więcej niż dwie osoby!( np. 3-4 graczy w jednym zespole), wówczas każdy z nich ma do wykonania jeden strzał po którym następuje zmiana.

Pozwala to na zaangażowanie większej ilości osób w zabawę, która staje się ciekawsza a każdy z uczestników czuje się ważną postacią swojego zespołu!

Pamiętajcie, że najważniejszą rzeczą w tej grze jest uśmiech i dobra zabawa:-)))