Lizaki Ortograficzne

045

Nowy produkt

LIZAKI ORTOGRAFICZNE. 1kpl. ZAWIERA 8 szt. LIZAKÓW DWUSTRONNYCH. SPRZEDAŻ min. 6 kpl. NIE DOTYCZY OSÓB PRYWATNYCH,

Więcej szczegółów

50,00 zł brutto

Więcej informacji

Nauka ortografii jest czasochłonna i wymaga ciągłych ćwiczeń. Żeby zachęcić dzieci do utwalania znajomości zasad ortografii, polecamy lizaki ortograficzne. Przydatne są zarazem przy sprawdzaniu znajomości reguł pisowni języka polskiego,jak i przy zapamiętywaniu wyjątków.

ORTOGRAFIA NIE MUSI BYĆ NUDNA !!!

Lizaki ortograficzne przygotowane zostały z myślą o uczniach szkoły podstawowej. Mogą być wykorzystane zarówno na lekcji z całą klasą, jak na zajęciach wyrównawczych, czy logopedycznych. Możne je także wykorzystywać w domu ze swoim dzieckiem. Lizaki wspomagają utrwalenie zasad ortografii, poprzez zabawę. Nauka niewątpliwie stanie się przyjemna, a tym samym skuteczna.

Komplet lizaków, to osiem dwustronnych lizaków, na których znajdują się:

 u / ó

 ż / rz

 h / ch

 dź / dzi

 ń / ni

 ć / ci

 ź / zi

 ś / si

Wykorzystanie lizaków ortograficznych:

Nauczyciel wręcza każdemu uczniowi komplet lizaków ortograficznych i wypowiada na głos wyraz, np. góra wówczas uczniowie wskazują poprawną ich zdaniem pisownię poprzez wybór odpowiedniej strony lizaka, w tym przypadku z u/ó i podnoszą lizak do góry. Podczas ćwiczeń mogą być wykorzystane zarówno całe komplety lizaków, jak i poszczególne lizaki, odpowiednie dla danego zagadnienia ortograficznego.

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Lizaki Ortograficzne

Lizaki Ortograficzne

LIZAKI ORTOGRAFICZNE. 1kpl. ZAWIERA 8 szt. LIZAKÓW DWUSTRONNYCH. SPRZEDAŻ min. 6 kpl. NIE DOTYCZY OSÓB PRYWATNYCH,